بیانیه حریم خصوصی

 

بیانیه حریم خصوصی

اطلاعات شخصی هر فرد ، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود و حفظ حریم شخصی شما برای ما مهم است . حفاظت حقوق شخصی افراد در شبکه ، نه تنها ومجب حفظ امنیت کاربران می شود ، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت بیشتر آنها در فعالیت های جاری می گردد . هدف از این بیانیه ، آگاه ساختن شما درباره نوع ونحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از این تارنما ، از جانب شما دریافت می گردد.

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ  28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند ، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می نماید .

اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان ، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی ، با فرد  یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت .

ثبت نشانی IP شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم .

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما ، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در قسمت های سایت ارسال می کنید ، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود .

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"