پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتجليل از بانوان شاغل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گيلان

تاریخ انتشار: 1398/11/30

به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مراسم تقدیر از بانوان همکار در اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گيلان برگزار گردید.

 مراسم مذکور با حضور مهندس علیپور، سرپرست اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گيلان معاون حمل و نقل و رئیس حراست در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

 سبحان ا... علیپور ،سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان در این مراسم طی سخنانی با تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از بانوان همکار خواستند در جهت ارتقاء و پیشبرد اهداف سازمانی تلاش نمایند.

 وی در ادامه افزود: یقیناً رشد و پیشرفت هر مجموعه اي مرهون همكاري، همدلي و مشاركت صميمانه همه اعضاي آن در انجام بهينه وظايف محوله بوده و بانوان می توانند سهم ارزنده ای را در این زمینه بر عهده داشته باشند.

این مقام مسئول سپس گفت: بانوان به لحاظ حساسیت و دقت در اجرای امور با همدلی و همفکری در فضای کاری می توانند نقش موثر و تاثیرگذاری را در جهت ارتقاء سازمان ایفا نمایند.           

پس از آن سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان به سئوالات و درخواستهای مطرح شده از سوی بانوان شاغل اداره کل پاسخ دادند . 

در پایان ضمن تقدیم لوح تقدير از زحمات و تلاشهای بانوان اداره كل قدرداني بعمل آمد.​مشخصات:
نظرات: *