پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در هشتمین روز از دهه فجر


افتتاح 2 پروژه راهداری در شهرستان فومن

تاریخ انتشار: 1398/11/19

در هشتمین روز از دهه فجر با حضور فرماندار شهرستان فومن، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان، مدیران استانی و شهرستان فومن 2 پروژه راهداری  در این شهرستان افتتاح شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان در مراسم افتتاح این پروژه ها طی سخنانی ضمن اشاره به 32 پروژه افتتاحی حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: 27 پروژه روکش آسفالت و ابنیه فنی، 2 باب مجتمع خدماتی رفاهی و ، 2 دستگاه پل عابر پیاده و 1 شرکت حمل و نقل می باشد از جمله پروژه های افتتاحی این اداره کل در دهه فجر امسال بود.

      محمد رضا نازک کار سپس افزود: جهت اجرای پروژه های افتتاحی اعتباری بالغ بر 30میلیارد و 400میلیون تومان  صرف شده که از این میزان اعتبار 5 میلیارد و 100میلیون تومان از محل اعتبارات استانی، 6 میلیارد و 100میلیون مربوط به اعتبارات ملی و 19 میلیارد و 100میلیون تومان نیز از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.

    وی در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های افتتاحی حوزه راهداری در شهرستان فومن اشاره کرده و گفت: پروژه روکش آسفالت گشت رودخان به طول 4.3 کیلومتر و احداث دیوار در حاشیه راه حیدرآلات به طول 40 متر از جمله پروژه های افتتاحی راهداری در فومن است که بالغ بر 1 میلیارد و 600میلیون تومان جهت اجرای آن هزینه صرف شده است.

 ​مشخصات:
نظرات: *