پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتخصیص سهمیه سوخت وانت بارهای بین شهری بر اساس پیمایش

تاریخ انتشار: 1398/10/19

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان گفت: از ابتدای بهمن ماه سالجاری دریافت سهمیه  سوخت وانت بارهای بین شهری  استان همزمان با سراسر کشور بر اساس پیمایش خواهد بود.

نازک کار افزود: لازمه دریافت سهمیه عملکردی سوخت وانت بارها منوط به دارا بودن کارت هوشمند رانندگان و ناوگان و نیز بارنامه می باشد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان در ادامه خاطر نشان نمود: به کلیه رانندگان وانت بارهای برونشهری استان توصیه می شود در اسرع وقت به دفاتر انجمنهاي صنفي رانندگان در مرکز استان و سطح شهرستانها  و نیز دفاتر پيشخوان دولت الكترونیك مجري صدور كارت هوشمند رانندگان و ناوگان در سطح استان مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند تا در ماههای آتی از بابت فعالیت حمل و نقلی و اختصاص سوخت خود دچار وقفه نشوند.

وی سپس گفت: دارا بودن حداقل ۲۳ سال برای راننده، داشتن گواهینامه رانندگی مجاز، مدرک تحصیلی حداقل پایان ابتدایی ویا نهضت سواد آموزی، برگ صحت سلامت جسمی و روانی، ارائه گواهی عدم اعتیاد و سوءپیشنیه، اصل شناسنامه و همچنین کپی از تمامی صفحات آن، اصل کارت ملی، پایان خدمت و یا معافیت دائم کپی آنها، ۲ دوقطعه عکس ۴*۳  از مهمترین شرایط و مدارک مورد نیاز جهت دریافت کارت هوشمند رانندگان می باشد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به این نکته که حداکثر سن ناوگان 20سال تعیین شده تصریح نمود: ارائه کارت وسیله نقلیه، گواهی معاینه فنی مجاز ومعتبر، بیمه نامه شخص ثالث معتبر برای اخذ کارت هوشمند ناوگان الزامی می باشد.

لازم به ذکر می باشد متقاضیان برای اطلاع بیشتر از مراکز ورود اطلاعات کارت هوشمند می‌توانند به نشانی www.rmto.ir مراجعه کنند.​مشخصات:
نظرات: *