پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

طی 7 ماهه ابتدای سالجاری


صدور بیش از 2200فقره پروانه عبور ترافیکی در استان گیلان

تاریخ انتشار: 1398/08/11

رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در 7 ماهه نخست سالجاری تعداد  2 هزار و 227فقره  پروانه عبور بارهای ترافیکی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان برای متقاضیان صادر شد.

این مقام مسئول افزود: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته5/1درصد افزایش  داشته است.

مهندس حسین رضایی در ادامه گفت: در راستای حفظ و حراست از راه و ابنیه ی فنی راهها و نیز به منظور تامین ایمنی تردد و عدم بروز اختلال در تردد وسائط نقلیه در محورها ، مشخصات بارهایی که نیاز به حمل شدن دارد باید به لحاظ ابعاد و وزن منطبق با مقادیر تعریف شده در مقررات حمل و نقل بار در راهها باشد.

وی با اشاره به این نکته که در برخی شرایط خاص نیاز به جابجایی محموله هایی با مشخصاتی خارج از مقادیر تعریف شده در مقررات حمل و نقل بار در راهها وجود دارد افزود: این مجموعه از بارهای خاص ملزم به دریافت پروانه عبور از     اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشند.

ایشان در ادامه خاطر نشان نمود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان طی سال گذشته نیز نسبت به صدور بیش از3 هزار و 400فقره پروانه ی عبور برای تردد بارهای ترافیکی در سطح محورهای استان اقدام  نمود.

 ​مشخصات:
نظرات: *