پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبازگشت بیش از 13 هزار و 500 نفر از زائرین اربعین حسینی استان گیلان با اتوبوسهای ناوگان حمل و نقل عمومی برونشهری

تاریخ انتشار: 1398/07/30

مهندس نازک کار، مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گيلان ضمن اعلام این خبر گفت: روند بازگشت زائرین اربعین با اعزام ناوگان حمل و نقلی اتوبوسی استان در حال نظارت و  پیگیری می باشد.

وی افزود: با گذشت سه روز از اربعین بیش از 13 هزار و 500 نفر از زائرین استان گیلان  با استفاده از ناوگان حمل و نقل اتوبوسی به استان بازگشتند.

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گيلان و رییس کمیته حمل ونقل و سوخت ستاد اربعین استان گیلان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در اربعین سالجاری هیاتهای اعزامی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان گیلان به همراه نمایندگان تشکلهای صنفی استان به مرز مهران بر روند بازگشت زوار اربعین حسینی استان گیلان نظارت مستمر داشتند.

این مقام مسئول سپس خاطر نشان نمود: زائران در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات تکمیلی در حوزه حمل و نقل عمومی جاده‌ای و یا ضرورت اعلام شکایات می توانند از طریق سامانه تلفنی 141، سامانه پیامکی 1000141، اپلیکیشن 141 و سایت 141 اقدام کنند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود مجدداً به آمار کلی اعزامهای صورت پذیرفته زائرین اربعین از استان اشاره کرده و گفت: بیش از 19 هزار و 584 نفر از زائرین اربعین حسینی استان ناوگان حمل و نقل اتوبوسی راهی مرز مهران شدند ، همچنین 16 هزار و 930  زوار خارجی اربعین نیز از مرز آستارا به مرز شلمچه عزیمت نمودند.

 

 ​مشخصات:
نظرات: *