پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآغاز عملیات ترمیم و اجرای آسفالت رگلاژی محور اسالم به خلخال

تاریخ انتشار: 1398/06/27

مهندس بخت شاهی،رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تالش از آغاز عملیات ترمیم و اجرای آسفالت رگلاژی محور اسالم به خلخال به طول 9 کیلومتر خبر داد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تالش گفت: عمده ترین دلایل آغاز اجرای این پروژه ، سپری شدن عمر مفید رویه آسفالتی محور فوق الذکر در حدفاصل کیلومتر 38 الی 47 و نیز خرابی های ناشی از برفروبی و نمک پاشی و یخبندان زمستان سنوات گذشته بوده است.

بخت شاهی در بخش دیگری از سخنان خود از رانندگانی که در این ایام قصد تردد از محور اسالم به خلخال را دارند خواست تا ضمن همکاری با عوامل راهداری  و توجه به علائم هشداری نصب شده در مسیر با رعایت احتیاط در این مسیر تردد نمایند.

ایشان خاطر نشان نمود: در سال گذشته نیز اجرای عملیات ترمیم و روکش آسفالت مجموعاً در 17 کیلومتر از محور مذکور اجرا گردیده بود.

این مقام مسئول افزود: محور اسالم به خلخال مسیری توریستی-گردشگری با جاذبه های بکروطبیعی به طول 70 کیلومتر بوده و به عنوان یکی از راههای ارتباطی استان گیلان به استان اردبیل بوده که 47 کیلومتر از مسیر مذکور در حوزه استحفاظی شهرستان تالش قرار دارد.​ مشخصات:
نظرات: *