پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

پایگاه قائم المنتقم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان برگزار کرد


برگزاری اولین سلسله نشستهای روشنگری و بصیرت افزایی (با موضوع تحلیل مسائل روز)

تاریخ انتشار: 1397/07/08

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس اولین سلسله نشستهای روشنگری و بصیرت افزایی با موضوع تحلیل مسائل روز به همت پایگاه بسیج اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با حضور مدیر کل، معاونین و همکاران در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

در ابتدای این نشست مسئول تبلیغات سپاه قدس گیلان طی سخنانی ضمن تشریح علل دشمنیهای استکبار جهانی با جمهوری اسلامی گفت: روحیه استکبارستیزی و زیر بار ظلم و زور نرفتن از شاخصه‌های مهم انقلاب اسلامی بوده و این امر دلیل اصلی دشمنی غرب با ایران اسلامی از بدو شکل گیری انقلاب بوده است. 

سرگرد پاسدار پور اسماعیلی سپس خاطر نشان نمود: خدا باوری ملت ما دلیل شکست توطئه های دشمنان اسلام است و دلیل موفقیت ما در مقاطع حساس مانند دفاع مقدس و نیز در فتنه ها و تنشهای سیاسی که با دست خالی  علی رغم دشمنی تمام کشورهای سلطه گر  گرایش مردم به سمت اعتقادات دینی می باشد.

مسئول تبلیغات سپاه قدس گیلان در ادامه افزود: استکبار جهانی، تمام توان وامکانات مادی و ابزارهای دراختیارخود را به میدان آورده و قصد دارد تا با نفوذ در عموم مردم و ناامید کردن آنان به پیکره نظام اسلامی ضربه وارد سازد.

وی داشتن هوشیاری و بصیرت بویژه در موقعیتهای حساس را زمینه‌ ساز ناامیدی دشمنان نظام و مستکبران دانست و گفت: انقلاب اسلامی منافع نظام سلطه و استکبار و مدعیان دروغین حقوق بشر را به خطر انداخته،یقیناٌ آنان از هر روشی برای ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی استفاده می‌کند و همواره باید آگاه و هوشیار باشیم.

سرگرد پاسدار پور اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود استان گیلان را پنجمین استان کشور به لحاظ تقدیم شهید برشمرد و گفت: این سند خداخواهی و ارادت مردم فهیم استان گیلان به اهل بیت عصمت و طهارت است.

 ​مشخصات:
نظرات: *