پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبرگزاری دوره بازآموزی مدیران فنی شرکتهای حمل و نقل مسافر استان گیلان

تاریخ انتشار: 1398/05/20

​دوره آموزشی مدیران فنی شرکتهای حمل و نقل مسافر استان گیلان در سالن اجتماعات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان برگزار گردید.

گفتنی است در اين دوره آموزشي که با هدف افزايش سطح آگاهي و دانش و مهارت مدیران فنی  شرکتهای حمل و نقل مسافر استان نسبت به وظايف و مسئوليتهاي خود در جهت پيشگيري از حوادث جاده اي وسايط نقليه عمومي برونشهري مسافر برگزار گردید 100 نفر مدیر فنی طی 2 روز آموزش می بینند.

فریبرز مرادی، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان  در اولین روز برگزاری این دوره آموزشی طی سخنانی ، توجه جدی به موضوع مسئولیت مدیران فنی و مقوله ی معاينه فني ناوگان حمل و نقل عمومی  ارتقاء ايمني تردد ناوگان حمل و نقل را فراهم مي سازد.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود از مدیران فنی حاضر در این دوره آموزشی خواست نسبت به مسئولیت خود اهتمام بیشتری داشته باشند و به موارد فنی و ایمنی ناوگان قبل از حرکت توجه جدی داشته باشند. 

وی تاکید نمود: ناوگان حمل ونقل جاده اي بايد قبل از حركت توسط مدير فني شركت بازديد و ضمن بررسي مدارك و تجهيزات نظير: گواهينامه، برگه معاينه فني، بيمه شخص ثالث و كنترل تجهيزات ايمني خودرو، وسيله نقليه نیزمورد بازبيني فني قرار گرفته و مجوز حرکت شان بستگی به  دریافت تاییدیه مديرفني می باشد.​مشخصات:
نظرات: *